Menü

Hakkımızda

Boşanma Avukatı

Avukat Yaşar ÖKSÜZ, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde başladığı eğitimini, 4 yılda tamamlamış ve 2012 yılında üniversiteden mezun olmuştur.

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi

 

Üniversitesinden mezun olduktan sonra, avukatlık mesleğini yapabilmek için İstanbul Barosu’nda avukatlık stajına başlamış ve stajını tamamladıktan sonra Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen avukatlık ruhsatnamesini almaya hak kazanmıştır.

istanbul barosu

 

Meslek hayatının son 9 yılında ağırlıklı olarak boşanma davaları, velayet davaları, nafaka davaları, tazminat davaları, mal paylaşımı davaları ve miras hukuku davaları başta olmak üzere aile hukukundan kaynaklanan davalarda uzmanlaşan Avukat Yaşar ÖKSÜZ, İstanbul’daki bulunan ofisinde ve alanında yetkin ekip arkadaşlarıyla birlikte mesleki kariyerine devam etmektedir.

Milliyet Gazetesi Pembenar ekinde “Aile ve Hukuk” isimli köşede, haftalık köşe yazarlığı yapan Avukat Yaşar ÖKSÜZ, aile hukukuna dair merak edilen soruları köşesinden cevaplandırmaktadır.

Avukat Yaşar ÖKSÜZ, aile hukuku alanında edindiği bilgiler ve kazandığı tecrübeler doğrultusunda, evlilik birliği içerisinde edinilen malların tasfiyesi bakımından nitelikli hesaplama bilirkişisi olarak görev yapmaya hak kazanmıştır.

Sahip olduğumuz mesleki tecrübelerden yararlanmak ve hukuki destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.